Hovedseksjon

Ledelse og administrasjon

Ylva Kjendsli Mikkelsen.jpg
Rektor
Ylva Kjendsli Mikkelsen
E-post: ylva.mikkelsen@osloskolen.no

Heidi van der Eynden
Assisterende rektor, undervisningsinspektør og leder for 8.–10.trinn
Heidi van der Eynden
E-post: heidi.eynden@osloskolen.no

 

 


Undervisningsinspektør og leder for 1. - 4. trinn
Karen Wasa-Schrader
E-post: karen.wasa-schrader@osloskolen.no

Marianne Wilhelmsen
Undervisningsinspektør og leder for 5. - 7. trinn
Marianne Wilhelmsen 
E-post: marianne.wilhelmsen@osloskolen.no

Maria Skaje
Avdelingsleder for A-gruppen
Maria Jeanett Skaje
Tlf: 23 16 53 00
E-post: maria.skaje@osloskolen.no

Ingrid Ommundsen
Rådgiver 8.–10. trinn
Ingrid Ommundsen
E-post: ingrid.ommundsen@osloskolen.no

Hilde Styrmo Borghagen
Sosiallærer 1.–6. trinn
Hilde Styrmo Borghagen
E-post: hilde.borghagen@osloskolen.no  

Ane Torper.jpg

Sosiallærer 7.-10. trinn
Ane Torper 
E-post: ane.torper@osloskolen.no

Else Marita Ohma
Administrativ leder
Else Marita Ohma
E-post:  else.ohma@osloskolen.no


Førstekonsulent
Nina Ferger Bilet
E-post: nina.bilet@osloskolen.no

Mette Sørensen

Konsulent
Mette Sørensen
E-post: mette.sorensen@osloskolen.no 

Karlsrud Aktivitetsskolen

Bo Anders Abrahamsson.jpg
Leder AKS
Bo Abrahamsson 
Tlf: 23 16 53 15
E-post: 
bo.abrahamsson@osloskolen.no 

 


Baseleder AKS 1.–4. trinn
Nailia Mamedova
Tlf: 23 16 53 16
E-post: nailia.mamedova@osloskolen.no

 

Camilla Botten
Avdelingsleder for AKS A-gruppen
Camilla Botten Haukeland
Tlf: 23 16 53 00
E-post: camilla.botten@osloskolen.no