Ledelse og administrasjon

Rektor Morten Relbo 

 



Rektor

Morten Relbo
E-post: morten.relbo@ude.oslo.kommune.no

  Linda Tvedt
Assisterende rektor

Leder for 5.–7. trinn

Linda Tvedt
E-post: linda.tvedt@ude.oslo.kommune.no

 

 Ingebjørg Solhaug Willassen
UndervisningsInspektør
Leder for 1.–4. trinn
Ingebjørg Solhaug Willassen
E-post: ingebjorg.solhaug.willassen@ude.oslo.kommune.no

 

 

 

Undervisningsinspektør
Leder for 8.-10.trinn

Heidi van der Eynden
E-post: heidi.van.der.eynden@ude.oslo.kommune.no

 Maria Skaje
Avdelingsleder for spesialavdelingen

Maria Skaje
Tlf: 23 16 52 32
E-post: maria.skaje@osloskolen.no

Rådgiver Ingrid Ommundsen 
Rådgiver 8. - 10. trinn

Ingrid Ommundsen
E-post: ingrid.ommundsen@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer Hilde Styrmo Borkhagen
Sosiallærer 1. - 6. trinn

Hilde Styrmo Borghagen
E-post: hilde.styrmoborghagen@ude.oslo.kommune.no 

 Hedda Reiersen leder for spesialbasen
Sosiallærer 7. - 10. trinn

Hedda Reiersen
E-posthedda.reiersen@ude.oslo.kommune.no

 
Kontorleder

Else Marita Ohma
E-post:  else.marita.ohma@ude.oslo.kommune.no

Førstesekretær Nina Rønold Ferrger
Førstesekretær

Nina Rønold Ferger
E-post: nina.ronold.ferger@ude.oslo.kommune.no

 
Sekretær

Mette Sørensen
E-post: mette.sorensen@ude.oslo.kommune.no