Ledelse og ansatte

Rektor Morten Relbo 

 



Rektor

Morten Relbo
E-post: morten.relbo@ude.oslo.kommune.no

  Linda Tvedt
Assisterende rektor/undervisningsinspektør

Leder for 5.–7. trinn

Linda Tvedt
E-post: linda.tvedt@ude.oslo.kommune.no

  Hedda Reiersen leder for spesialbasen
Undervisningsinspektør

Hedda Reiersen
E-post: hedda.reiersen@ude.oslo.kommune.no

  Bo Abrahamsson
Inspektør

Leder for 1.–4. trinn

Bo Abrahamsson
E-post: bo.abrahamsson@ude.oslo.kommune.no

Undervisningsinspektør
Leder for 8.-10.trinn

Solveig Pettersen
E-post: solveig.pettersen@ude.oslo.kommune.no

 Maria Skaje
Avdelingsleder for spesialavdelingen

Maria Skaje
Tlf: 23 16 52 32
E-post: maria.skaje@osloskolen.no

Rådgiver Ingrid Ommundsen 
Rådgiver

Ingrid Ommundsen
E-post: ingrid.ommundsen@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer Hilde Styrmo Borkhagen
Sosiallærer

Hilde Styrmo Borghagen
E-post: hilde.styrmoborghagen@ude.oslo.kommune.no

 
Kontorleder

Else Marita Ohma
E-post:  else.marita.ohma@ude.oslo.kommune.no

Førstesekretær Nina Rønold Ferrger
Førstesekretær

Nina Rønold Ferger
E-post: nina.ronold.ferger@ude.oslo.kommune.no

 
Sekretær

Mette Sørensen
E-post: mette.sorensen@ude.oslo.kommune.no